Ekran listy informacji
Filtr listy informacji
Lista informacji
Lp | Dodano | Grupa | Rok | Imię, nazwisko, stanowisko | Załącznik |
---|---|---|---|---|---|
Lp: 694 | Dodano 2024-08-08 13:45:53 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Justyna Waruszewskap.o. Dyrektora SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 695 | Dodano 2024-08-08 13:42:13 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 696 | Dodano 2024-08-08 13:40:06 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 697 | Dodano 2024-08-08 09:45:06 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 698 | Dodano 2024-08-07 08:45:47 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 699 | Dodano 2024-07-18 09:05:19 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 700 | Dodano 2024-07-18 09:03:08 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 701 | Dodano 2024-07-18 09:01:51 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KlepackiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 702 | Dodano 2024-07-18 08:59:19 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 703 | Dodano 2024-07-18 08:57:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 704 | Dodano 2024-07-18 08:56:20 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 705 | Dodano 2024-07-18 08:55:06 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marzena BendelewskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 706 | Dodano 2024-07-18 08:53:46 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 707 | Dodano 2024-07-18 08:52:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta MichalewskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 708 | Dodano 2024-07-18 08:51:15 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz BednarskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 709 | Dodano 2024-07-18 08:45:15 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Hubert RólkiewiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 710 | Dodano 2024-07-18 08:43:54 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 711 | Dodano 2024-07-18 08:42:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RudnickaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 712 | Dodano 2024-07-18 08:40:36 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 713 | Dodano 2024-07-18 08:35:11 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 714 | Dodano 2024-07-18 08:34:01 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 715 | Dodano 2024-07-18 08:32:42 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 716 | Dodano 2024-07-18 08:30:55 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 717 | Dodano 2024-07-18 08:29:03 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agata WacławskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 718 | Dodano 2024-07-18 08:26:48 |
Grupa Radni - Kadencja 2024-2029 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam ŻylińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 719 | Dodano 2024-07-15 11:58:50 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 720 | Dodano 2024-07-15 11:57:45 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 721 | Dodano 2024-07-15 11:56:31 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 722 | Dodano 2024-07-15 11:55:29 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 723 | Dodano 2024-07-15 11:54:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 724 | Dodano 2024-07-15 11:53:12 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 725 | Dodano 2024-07-15 11:52:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 726 | Dodano 2024-07-15 11:51:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 727 | Dodano 2024-07-15 11:49:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 728 | Dodano 2024-07-15 11:46:27 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 729 | Dodano 2024-07-15 11:45:15 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 730 | Dodano 2024-07-15 11:44:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 731 | Dodano 2024-07-15 11:22:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 732 | Dodano 2024-07-15 11:21:03 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariuz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 733 | Dodano 2024-07-15 11:19:57 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 734 | Dodano 2024-07-15 11:18:48 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Artur MiśkiewiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 735 | Dodano 2024-07-15 11:16:03 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 736 | Dodano 2024-07-15 11:14:17 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 737 | Dodano 2024-07-15 11:12:32 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 738 | Dodano 2024-06-27 13:41:32 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz Franciszek ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 739 | Dodano 2024-06-27 13:40:04 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 740 | Dodano 2024-06-27 13:37:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Wiesław WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 741 | Dodano 2024-06-27 13:36:19 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 742 | Dodano 2024-06-27 13:34:45 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 743 | Dodano 2024-06-27 13:29:59 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 744 | Dodano 2024-06-27 13:28:18 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 745 | Dodano 2024-06-27 13:27:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 746 | Dodano 2024-06-27 13:24:40 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 747 | Dodano 2024-06-27 13:22:48 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 748 | Dodano 2024-06-27 13:19:52 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 749 | Dodano 2024-06-27 13:18:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 750 | Dodano 2024-06-27 13:17:16 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 751 | Dodano 2024-06-27 13:15:40 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Artur MiśkiewiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 752 | Dodano 2024-06-27 13:14:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 753 | Dodano 2024-06-27 13:12:53 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 754 | Dodano 2024-06-27 12:58:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 755 | Dodano 2024-06-27 12:56:56 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 756 | Dodano 2024-06-27 12:50:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 757 | Dodano 2024-06-27 12:46:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 758 | Dodano 2024-05-22 09:59:52 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka GurgielewiczDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 759 | Dodano 2024-05-22 09:55:21 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 760 | Dodano 2024-05-22 09:53:03 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 761 | Dodano 2024-05-22 09:45:30 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof PortjankoII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 762 | Dodano 2024-05-22 09:43:22 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 763 | Dodano 2024-05-22 09:41:54 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga Anita GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 764 | Dodano 2024-05-22 09:37:46 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna ŚróbkaKier. Wydz. Podatków i Opłat |
Załącznik
|
Lp: 765 | Dodano 2024-05-22 09:33:23 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 766 | Dodano 2024-05-22 09:31:19 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna KemskaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 767 | Dodano 2024-05-22 09:28:39 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz JózefowiczKier. Działu Pom. Środ. MOPS |
Załącznik
|
Lp: 768 | Dodano 2024-05-21 14:54:33 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maciej JaszczukPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 769 | Dodano 2024-05-22 09:21:18 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KowalskiPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 770 | Dodano 2024-05-22 09:08:38 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta KołeckaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 771 | Dodano 2024-05-22 09:00:34 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 772 | Dodano 2024-05-22 08:55:31 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 773 | Dodano 2024-05-21 15:13:08 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Niksa-ŻubertowskaDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 774 | Dodano 2024-05-21 15:10:44 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 775 | Dodano 2024-05-21 15:07:21 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor ICUW |
Załącznik
|
Lp: 776 | Dodano 2024-05-21 14:57:45 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 777 | Dodano 2024-05-21 14:37:21 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 778 | Dodano 2024-05-21 14:34:33 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 779 | Dodano 2024-05-21 14:32:49 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta Zakrzewska KrawczewiczDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 780 | Dodano 2024-05-21 14:30:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 781 | Dodano 2024-05-21 14:27:21 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Anna KasprzakDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 782 | Dodano 2024-05-21 14:19:20 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Elżbieta StawirejDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 783 | Dodano 2023-08-29 17:15:20 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 784 | Dodano 2023-08-29 17:13:36 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 785 | Dodano 2023-08-29 17:12:08 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 786 | Dodano 2023-08-29 17:10:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Wiesław WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 787 | Dodano 2023-08-29 17:09:16 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 788 | Dodano 2023-08-29 17:08:02 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 789 | Dodano 2023-08-29 17:05:38 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 790 | Dodano 2023-08-29 17:04:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 791 | Dodano 2023-08-29 17:03:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 792 | Dodano 2023-08-29 17:01:32 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 793 | Dodano 2023-08-29 17:00:22 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 794 | Dodano 2023-08-29 16:58:53 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz Franciszek ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 795 | Dodano 2023-08-29 16:57:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 796 | Dodano 2023-08-29 16:55:19 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 797 | Dodano 2023-08-29 16:53:25 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 798 | Dodano 2023-08-29 16:49:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 799 | Dodano 2023-08-29 16:45:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 800 | Dodano 2023-08-29 16:42:28 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Artur MiśkiewiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 801 | Dodano 2023-08-29 16:40:59 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Katarzyna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 802 | Dodano 2023-08-29 16:39:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 803 | Dodano 2023-08-29 16:36:58 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 804 | Dodano 2023-08-11 09:37:28 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna ŚróbkaKier. Wydz. Podatków i Opłat |
Załącznik
|
Lp: 805 | Dodano 2023-07-05 14:20:34 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 806 | Dodano 2023-05-08 15:45:42 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna Krakospracownik MOPS |
Załącznik
|
Lp: 807 | Dodano 2023-05-08 15:43:10 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 808 | Dodano 2023-05-08 15:41:21 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KowalskiPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 809 | Dodano 2023-05-08 15:39:15 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta KołeckaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 810 | Dodano 2023-05-08 15:36:56 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka GurgielewiczDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 811 | Dodano 2023-05-08 15:34:31 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Elżbieta StawirejDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 812 | Dodano 2023-05-08 15:31:48 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Anna KasprzakDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 813 | Dodano 2023-05-08 15:29:47 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 814 | Dodano 2023-05-08 15:27:53 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 815 | Dodano 2023-05-08 15:25:16 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 816 | Dodano 2023-05-08 15:22:40 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 817 | Dodano 2023-05-08 15:19:55 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Niksa-ŻubertowskaDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 818 | Dodano 2023-05-08 15:17:52 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 819 | Dodano 2023-05-08 15:15:55 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor ICUW |
Załącznik
|
Lp: 820 | Dodano 2023-05-08 15:12:55 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga Anita GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 821 | Dodano 2023-05-08 15:11:20 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 822 | Dodano 2023-05-08 15:08:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 823 | Dodano 2023-05-08 15:06:18 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 824 | Dodano 2023-05-08 15:04:11 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof Adam PortjankoII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 825 | Dodano 2023-05-08 15:00:45 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 826 | Dodano 2023-05-08 11:50:26 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maciej JaszczukPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 827 | Dodano 2023-04-28 13:45:08 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 828 | Dodano 2023-03-28 20:30:03 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta ZakrzewskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 829 | Dodano 2023-03-01 15:55:08 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna KemskaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 830 | Dodano 2023-03-01 15:52:42 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 831 | Dodano 2023-02-15 17:26:26 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 832 | Dodano 2023-02-15 17:20:49 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 833 | Dodano 2023-01-30 19:04:35 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 834 | Dodano 2023-01-30 19:02:04 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 835 | Dodano 2022-10-10 08:57:51 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Elżbieta StawirejDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 836 | Dodano 2022-10-10 08:55:27 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 837 | Dodano 2022-10-10 08:52:47 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta KołeckaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 838 | Dodano 2022-10-10 08:50:45 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta Kołeckap.o. Dyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 839 | Dodano 2022-10-10 08:25:58 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka GurgielewiczDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 840 | Dodano 2022-10-10 08:19:05 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka Gurgielewiczp.o. Dyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 841 | Dodano 2022-08-04 16:34:02 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 842 | Dodano 2022-08-04 16:33:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 843 | Dodano 2022-08-04 16:31:52 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 844 | Dodano 2022-08-04 16:30:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 845 | Dodano 2022-08-04 16:28:54 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz SławińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 846 | Dodano 2022-08-04 16:27:41 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 847 | Dodano 2022-08-04 16:26:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 848 | Dodano 2022-08-04 16:25:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 849 | Dodano 2022-08-04 16:24:12 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 850 | Dodano 2022-08-04 16:23:07 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 851 | Dodano 2022-08-04 16:21:57 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 852 | Dodano 2022-08-04 16:20:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 853 | Dodano 2022-08-04 16:19:31 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 854 | Dodano 2022-08-04 16:18:12 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 855 | Dodano 2022-08-04 16:16:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 856 | Dodano 2022-08-04 16:15:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 857 | Dodano 2022-08-04 16:12:36 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 858 | Dodano 2022-08-04 16:11:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 859 | Dodano 2022-08-04 16:09:30 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 860 | Dodano 2022-08-04 16:08:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 861 | Dodano 2022-08-04 16:06:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna DzikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 862 | Dodano 2022-08-04 16:04:33 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 863 | Dodano 2022-07-15 15:08:33 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 864 | Dodano 2022-06-07 11:43:38 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 865 | Dodano 2022-05-31 10:55:03 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 866 | Dodano 2022-05-31 10:53:17 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 867 | Dodano 2022-05-31 10:39:57 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 868 | Dodano 2022-05-31 10:43:53 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor ICUW |
Załącznik
|
Lp: 869 | Dodano 2022-05-31 10:26:17 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 870 | Dodano 2022-05-31 10:24:33 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 871 | Dodano 2022-05-31 10:22:43 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna KrakosKier. Ref. Świad. Rodz. MOPS |
Załącznik
|
Lp: 872 | Dodano 2022-05-31 09:12:08 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 873 | Dodano 2022-05-31 09:14:58 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 874 | Dodano 2022-05-31 09:19:28 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka Gurgielewiczp.o. Dyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 875 | Dodano 2022-05-31 09:26:09 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Anna KasprzakDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 876 | Dodano 2022-05-31 09:33:02 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Niksa-ŻubertowskaDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 877 | Dodano 2022-05-31 09:38:49 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta Kołeckap.o. Dyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 878 | Dodano 2022-05-31 09:41:07 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 879 | Dodano 2022-05-31 09:46:16 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 880 | Dodano 2022-05-31 10:02:04 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 881 | Dodano 2022-05-31 09:57:23 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 882 | Dodano 2022-05-31 09:55:07 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof Adam PortjankoII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 883 | Dodano 2022-05-31 09:51:02 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga Anita GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 884 | Dodano 2022-05-31 09:48:37 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 885 | Dodano 2022-05-31 09:44:25 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 886 | Dodano 2022-05-31 09:35:51 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 887 | Dodano 2022-05-31 08:58:55 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 888 | Dodano 2022-02-22 15:30:41 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KowalskiPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 889 | Dodano 2022-02-22 15:25:21 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 890 | Dodano 2021-09-14 07:56:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Karolina Magdalena Stolarska-GraszkDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 891 | Dodano 2021-09-14 07:54:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 892 | Dodano 2021-09-14 07:49:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika SzeferDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 893 | Dodano 2021-07-07 12:01:56 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 894 | Dodano 2021-07-07 12:00:20 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 895 | Dodano 2021-07-07 11:58:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 896 | Dodano 2021-07-07 11:56:49 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Wiesław WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 897 | Dodano 2021-07-07 11:55:33 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz SławińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 898 | Dodano 2021-07-07 11:54:10 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 899 | Dodano 2021-07-07 11:43:07 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 900 | Dodano 2021-07-07 11:41:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 901 | Dodano 2021-07-07 11:38:43 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna WyżlicaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 902 | Dodano 2021-07-07 11:34:10 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 903 | Dodano 2021-07-07 11:30:12 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 904 | Dodano 2021-07-07 11:28:25 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Helena DzikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 905 | Dodano 2021-07-07 11:24:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 906 | Dodano 2021-07-07 11:22:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 907 | Dodano 2021-07-07 11:15:56 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 908 | Dodano 2021-07-07 11:13:29 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 909 | Dodano 2021-07-07 11:11:14 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 910 | Dodano 2021-07-07 11:07:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 911 | Dodano 2021-07-07 11:04:52 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 912 | Dodano 2021-07-07 11:03:03 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 913 | Dodano 2021-07-07 10:56:32 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Katarzyna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 914 | Dodano 2021-07-06 15:00:31 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 915 | Dodano 2021-05-06 11:11:18 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 916 | Dodano 2021-05-06 10:53:51 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof Adam PortjankoII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 917 | Dodano 2021-05-06 10:51:39 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 918 | Dodano 2021-05-06 10:49:15 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 919 | Dodano 2021-05-06 10:37:35 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 920 | Dodano 2021-05-06 10:35:42 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 921 | Dodano 2021-05-06 10:32:52 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 922 | Dodano 2021-05-06 10:17:19 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna KrakosKier. Ref. Świad. Rodz. MOPS |
Załącznik
|
Lp: 923 | Dodano 2021-05-06 10:15:15 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 924 | Dodano 2021-05-06 10:12:29 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 925 | Dodano 2021-05-06 10:09:29 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika SzeferDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 926 | Dodano 2021-05-06 10:07:52 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor MZOSiP |
Załącznik
|
Lp: 927 | Dodano 2021-05-06 10:05:09 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 928 | Dodano 2021-05-06 08:42:20 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 929 | Dodano 2021-05-06 08:39:51 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 930 | Dodano 2021-05-06 08:36:23 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Karolina Magdalena Stolarska-GraszkDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 931 | Dodano 2021-05-06 08:33:36 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 932 | Dodano 2021-05-06 08:21:09 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 933 | Dodano 2021-05-06 08:19:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 934 | Dodano 2021-05-06 08:16:06 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 935 | Dodano 2021-05-06 08:12:19 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Anna KasprzakDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 936 | Dodano 2021-05-06 08:06:31 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 937 | Dodano 2021-05-06 08:00:06 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 938 | Dodano 2021-05-06 07:55:35 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 939 | Dodano 2020-10-01 08:51:45 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna ZbrzeskaDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 940 | Dodano 2020-10-01 08:49:54 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna GogolinDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 941 | Dodano 2020-10-01 08:48:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 942 | Dodano 2020-10-01 08:46:22 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Gabriela, Maria KamińskaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 943 | Dodano 2020-10-01 08:42:59 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Karolina, Magdalena Stolarska-GraszkDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 944 | Dodano 2020-10-01 08:36:06 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 945 | Dodano 2020-10-01 08:17:19 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 946 | Dodano 2020-09-30 18:07:03 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika SzeferDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 947 | Dodano 2020-09-30 18:04:01 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata, Anna KasprzakDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 948 | Dodano 2020-09-30 17:59:26 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja Brzezińska CichońDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 949 | Dodano 2020-08-20 13:43:16 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 950 | Dodano 2020-08-20 13:41:47 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 951 | Dodano 2020-08-20 13:39:28 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 952 | Dodano 2020-08-20 13:37:29 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz SławińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 953 | Dodano 2020-08-20 13:22:18 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 954 | Dodano 2020-08-20 13:18:48 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 955 | Dodano 2020-08-20 13:17:10 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 956 | Dodano 2020-08-20 13:15:11 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 957 | Dodano 2020-08-20 13:12:58 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 958 | Dodano 2020-08-20 12:20:03 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 959 | Dodano 2020-08-20 12:16:08 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 960 | Dodano 2020-08-20 12:00:08 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Katarzyna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 961 | Dodano 2020-08-20 11:57:24 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 962 | Dodano 2020-08-20 11:38:39 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał MłotekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 963 | Dodano 2020-08-20 11:35:53 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 964 | Dodano 2020-08-20 11:33:04 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 965 | Dodano 2020-08-20 11:31:07 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 966 | Dodano 2020-08-20 11:19:40 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 967 | Dodano 2020-08-19 09:11:29 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 968 | Dodano 2020-08-19 08:54:36 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 969 | Dodano 2020-08-19 08:37:33 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Helena DzikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 970 | Dodano 2020-08-19 08:32:40 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Helena DzikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 971 | Dodano 2020-07-10 12:39:32 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 972 | Dodano 2020-05-05 08:23:45 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 973 | Dodano 2020-05-05 08:22:17 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 974 | Dodano 2020-05-05 08:20:54 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna ZbrzeskaDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 975 | Dodano 2020-05-05 08:19:16 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 976 | Dodano 2020-05-05 08:17:55 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 977 | Dodano 2020-05-05 08:16:39 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 978 | Dodano 2020-05-05 08:15:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 979 | Dodano 2020-05-05 08:13:37 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 980 | Dodano 2020-05-05 08:12:21 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 981 | Dodano 2020-05-05 08:10:21 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 982 | Dodano 2020-05-05 08:09:08 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 983 | Dodano 2020-05-05 08:07:59 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 984 | Dodano 2020-05-05 08:06:51 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna Krakospracownik MOPS |
Załącznik
|
Lp: 985 | Dodano 2020-05-05 08:05:32 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 986 | Dodano 2020-05-05 08:04:15 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 987 | Dodano 2020-05-05 08:03:02 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor MZOSiP |
Załącznik
|
Lp: 988 | Dodano 2020-05-05 08:01:51 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 989 | Dodano 2020-05-05 08:00:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Gabriela Maria KamińskaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 990 | Dodano 2020-05-05 07:55:46 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 991 | Dodano 2020-05-05 07:54:11 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna GogolinDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 992 | Dodano 2020-05-05 07:52:40 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 993 | Dodano 2020-05-05 07:50:49 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 994 | Dodano 2020-05-05 07:26:10 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 995 | Dodano 2020-01-29 14:09:50 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof Adam PortjankoII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 996 | Dodano 2019-12-03 13:27:39 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof ObrębskiDyrektor Żłobka Miejskiego |
Załącznik
|
Lp: 997 | Dodano 2019-10-29 07:40:48 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman, Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 998 | Dodano 2019-10-28 13:35:37 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 999 | Dodano 2019-09-27 10:32:25 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra, Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 1000 | Dodano 2019-09-27 10:29:44 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1001 | Dodano 2019-09-27 10:25:36 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1002 | Dodano 2019-09-27 10:21:48 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta, Ewa WacławskaDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1003 | Dodano 2019-09-27 10:17:41 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara, Sabina ŻuchowskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1004 | Dodano 2019-09-27 10:09:17 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1005 | Dodano 2019-09-27 10:06:53 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata Kamińska Dyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1006 | Dodano 2019-09-27 10:03:23 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz TyszkiewiczDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1007 | Dodano 2019-09-27 10:00:10 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra, Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 1008 | Dodano 2019-09-27 09:58:07 |
Grupa Dyrektorzy jednostek podległych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna, Agnieszka StolarskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1009 | Dodano 2019-09-27 09:54:28 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman, Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1010 | Dodano 2019-09-24 08:13:49 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman, Mieczysław SmolińskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1011 | Dodano 2019-09-24 08:10:47 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł KorobczycPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1012 | Dodano 2019-09-24 08:04:48 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PawłowskiPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1013 | Dodano 2019-09-24 07:58:19 |
Grupa Kierownictwo spółek prawa handlowego |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej, Mieczysław OrzechowskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1014 | Dodano 2019-08-02 13:01:51 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Ewelina MiłoszDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 1015 | Dodano 2019-08-02 13:00:09 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa WiśniewskaDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 1016 | Dodano 2019-08-02 12:59:02 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna WiśniewskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1017 | Dodano 2019-08-02 12:57:27 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa MoszczyńskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1018 | Dodano 2019-07-15 12:17:19 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 1019 | Dodano 2019-06-17 15:39:42 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał Młotek Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1020 | Dodano 2019-06-13 13:06:30 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1021 | Dodano 2019-06-06 14:32:15 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam Jacek ŻylińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1022 | Dodano 2019-06-06 14:30:18 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna WyżlicRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1023 | Dodano 2019-06-06 14:28:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Wiesław WoźniakRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1024 | Dodano 2019-06-06 14:26:31 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1025 | Dodano 2019-06-06 14:24:58 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz SławińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1026 | Dodano 2019-06-06 14:22:11 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1027 | Dodano 2019-06-06 14:17:50 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr RykaczewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1028 | Dodano 2019-06-06 14:16:05 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1029 | Dodano 2019-06-06 14:13:37 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz RozborskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1030 | Dodano 2019-06-06 14:11:05 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1031 | Dodano 2019-06-06 14:09:31 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew PtasznikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1032 | Dodano 2019-06-06 14:07:25 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1033 | Dodano 2019-06-06 14:04:53 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Katarzyna PogodowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1034 | Dodano 2019-06-06 14:02:34 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam PaczkowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1035 | Dodano 2019-06-06 14:00:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian MiecznikowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1036 | Dodano 2019-06-06 13:58:31 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał KamińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1037 | Dodano 2019-06-06 13:55:56 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1038 | Dodano 2019-06-06 13:53:55 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan HatałaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1039 | Dodano 2019-06-06 13:52:09 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ForyśRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1040 | Dodano 2019-06-06 13:49:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1041 | Dodano 2019-06-06 13:25:43 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam Jacek Żyliński (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1042 | Dodano 2019-06-06 13:17:38 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna Justyna Wyżlic (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1043 | Dodano 2019-06-06 13:10:45 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Wiesław Woźniak (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1044 | Dodano 2019-06-06 13:08:38 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef Szymański (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1045 | Dodano 2019-06-06 13:06:20 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Sławiński (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1046 | Dodano 2019-06-06 13:04:33 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr Rykaczewski (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1047 | Dodano 2019-06-06 12:55:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Jarosław Rykaczewski (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1048 | Dodano 2019-06-06 12:45:22 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Rychlik (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1049 | Dodano 2019-06-06 12:41:54 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Rozborski (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1050 | Dodano 2019-06-06 12:30:56 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks Rochowicz (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1051 | Dodano 2019-06-06 12:28:12 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Lew Ptasznik (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1052 | Dodano 2019-06-06 12:25:33 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria Prasek (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1053 | Dodano 2019-06-06 12:20:34 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Katarzyna Pogodowska (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1054 | Dodano 2019-06-06 12:12:42 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz Adam Paczkowski (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1055 | Dodano 2019-06-06 12:10:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał Młotek (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1056 | Dodano 2019-06-06 12:06:24 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew Marian Miecznikowski (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1057 | Dodano 2019-06-06 12:02:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał Kamiński (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1058 | Dodano 2019-06-06 11:52:42 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula Jackowska (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1059 | Dodano 2019-06-06 11:43:00 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stefan Hatała (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1060 | Dodano 2019-06-06 11:39:36 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard Foryś (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1061 | Dodano 2019-06-06 11:33:20 |
Grupa Radni - Kadencja 2018-2024 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward Bojko (początek kadencji)Radny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1062 | Dodano 2019-05-07 23:24:10 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PawłowskiPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1063 | Dodano 2019-05-07 23:22:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 1064 | Dodano 2019-05-07 23:21:26 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor MZOSiP |
Załącznik
|
Lp: 1065 | Dodano 2019-05-07 23:20:36 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1066 | Dodano 2019-05-07 23:19:44 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1067 | Dodano 2019-05-07 23:17:50 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1068 | Dodano 2019-05-07 23:16:46 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1069 | Dodano 2019-05-07 23:15:23 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna JabłońskaKier. Ref. Świad. Rodz. MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1070 | Dodano 2019-05-07 23:13:34 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna ZbrzeskaDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1071 | Dodano 2019-05-07 23:12:36 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 1072 | Dodano 2019-05-07 23:11:32 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna GogolinDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1073 | Dodano 2019-05-07 23:10:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1074 | Dodano 2019-05-07 23:07:52 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1075 | Dodano 2019-05-07 23:06:33 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1076 | Dodano 2019-05-07 23:05:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa WiśniewskaDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 1077 | Dodano 2019-05-07 23:02:52 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa MoszczyńskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1078 | Dodano 2019-05-07 23:01:27 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta Ewa WacławskaDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1079 | Dodano 2019-05-07 22:59:22 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1080 | Dodano 2019-05-07 22:57:42 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara Sabina ŻuchowskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1081 | Dodano 2019-05-07 22:56:20 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria SkubijDyrektor Gimnazjum nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 1082 | Dodano 2019-05-07 22:54:25 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Mieczysław OrzechowskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1083 | Dodano 2019-05-07 22:52:10 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1084 | Dodano 2019-05-07 22:50:22 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Gabriela Maria KamińskaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 1085 | Dodano 2019-03-28 13:21:58 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dawid KopaczewskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 1086 | Dodano 2019-01-28 09:52:02 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Krystyna ZakrzewskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1087 | Dodano 2019-01-28 09:49:55 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz Franciszek ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1088 | Dodano 2019-01-28 09:47:46 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1089 | Dodano 2019-01-28 09:46:13 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy Kazimierz SochackiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1090 | Dodano 2019-01-28 09:45:11 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1091 | Dodano 2019-01-28 09:43:18 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1092 | Dodano 2019-01-28 09:41:14 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz PrzytułaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1093 | Dodano 2019-01-28 09:40:01 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1094 | Dodano 2019-01-28 09:38:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy PłuciennikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1095 | Dodano 2019-01-28 09:35:39 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej PankowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1096 | Dodano 2019-01-28 09:33:53 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina Maria OkołowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1097 | Dodano 2019-01-28 09:32:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław Eugeniusz MilewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1098 | Dodano 2019-01-28 09:26:21 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz Jan LotzRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1099 | Dodano 2019-01-28 09:24:04 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Robert Tadeusz KowalewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1100 | Dodano 2019-01-28 09:22:57 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KabatRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1101 | Dodano 2019-01-28 09:21:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1102 | Dodano 2019-01-28 09:19:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Franciszek HarmacińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1103 | Dodano 2019-01-28 09:18:15 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wiesław Stanisław BurdyńskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1104 | Dodano 2019-01-28 09:17:04 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman BrzozowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1105 | Dodano 2019-01-28 09:15:27 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1106 | Dodano 2018-12-07 12:42:35 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota Joanna KamińskaII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1107 | Dodano 2018-12-07 12:41:02 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JunkierII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1108 | Dodano 2018-11-20 07:21:40 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam ŻylińskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 1109 | Dodano 2018-07-16 08:56:26 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna Krystyna ZakrzewskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1110 | Dodano 2018-07-16 08:54:55 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janusz Franciszek ZaborowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1111 | Dodano 2018-07-16 08:53:35 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Józef SzymańskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1112 | Dodano 2018-07-16 08:51:52 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy Kazimierz SochackiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1113 | Dodano 2018-07-16 08:46:23 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta RychlikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1114 | Dodano 2018-07-16 08:43:41 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Feliks RochowiczRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1115 | Dodano 2018-07-16 08:42:38 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz PrzytułaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1116 | Dodano 2018-07-16 08:41:06 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta Maria PrasekRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1117 | Dodano 2018-07-16 08:39:45 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy PłuciennikRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1118 | Dodano 2018-07-16 08:38:18 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej PankowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1119 | Dodano 2018-07-16 08:37:13 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina Maria OkołowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1120 | Dodano 2018-07-16 08:34:08 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław Eugeniusz MilewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1121 | Dodano 2018-07-16 08:32:44 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz Jan LotzRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1122 | Dodano 2018-07-16 08:31:38 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta LewandowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1123 | Dodano 2018-07-16 08:30:25 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Robert Tadeusz KowalewskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1124 | Dodano 2018-07-16 08:29:19 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KabatRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1125 | Dodano 2018-07-16 08:26:58 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Urszula JackowskaRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1126 | Dodano 2018-07-16 08:25:50 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Włodzimierz Franciszek HarmacińskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1127 | Dodano 2018-07-16 08:23:57 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wiesław Stanisław BurdyńskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1128 | Dodano 2018-07-16 08:22:25 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Roman BrzozowskiRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1129 | Dodano 2018-07-16 08:19:30 |
Grupa Radni - Kadencja 2014-2018 |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edward BojkoRadny Rady Miejskiej |
Załącznik
|
Lp: 1130 | Dodano 2018-06-12 14:45:10 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam Jacek ŻylińskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 1131 | Dodano 2018-04-27 09:04:26 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Krystyna JabłońskaKier. Ref. Świad. Rodz. MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1132 | Dodano 2018-04-27 09:00:50 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PawłowskiPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1133 | Dodano 2018-04-27 08:57:43 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1134 | Dodano 2018-04-27 08:59:27 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej Mieczysław OrzechowskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1135 | Dodano 2018-04-27 08:56:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Gabriela Maria KamińskaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 1136 | Dodano 2018-04-27 08:54:26 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna GogolinDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1137 | Dodano 2018-04-27 08:53:25 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1138 | Dodano 2018-04-27 08:51:37 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1139 | Dodano 2018-04-27 08:50:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna ZbrzeskaDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1140 | Dodano 2018-04-27 08:49:11 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1141 | Dodano 2018-04-27 08:47:55 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta Ewa WacławskaDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1142 | Dodano 2018-04-27 08:44:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara Sabina ŻuchowskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1143 | Dodano 2018-04-27 08:41:31 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1144 | Dodano 2018-04-27 08:37:37 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 1145 | Dodano 2018-04-27 08:34:29 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata Edyta KamińskaDyrektor MZOSiP |
Załącznik
|
Lp: 1146 | Dodano 2018-04-27 08:30:40 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 1147 | Dodano 2018-04-27 08:29:22 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech Stanisław ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 1148 | Dodano 2018-04-27 08:28:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa WiśniewskaDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 1149 | Dodano 2018-04-27 08:26:57 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena Mariola KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1150 | Dodano 2018-04-27 08:23:16 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa MoszczyńskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1151 | Dodano 2018-04-27 08:20:59 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JunkierII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1152 | Dodano 2018-04-27 08:19:56 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaSekretarz Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1153 | Dodano 2018-04-27 08:18:58 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1154 | Dodano 2017-09-08 13:44:46 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara SzabelskaDyrektor Gimnazjum Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1155 | Dodano 2017-09-08 13:42:25 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SadowskiDyrektor SP Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1156 | Dodano 2017-07-14 12:39:54 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam ŻylinskiBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 1157 | Dodano 2017-05-02 11:06:20 |
Grupa Osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria Jabłońskapracownik MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1158 | Dodano 2017-05-02 11:02:04 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PawłowskiPrezes ITBS-ZGL Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1159 | Dodano 2017-05-02 10:59:16 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OrzechowskiPrezes ZKM Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1160 | Dodano 2017-05-02 10:55:30 |
Grupa Osoby zarządzające Gminną Osobą Prawną |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy BieregPrezes "IW" Sp. z o.o. |
Załącznik
|
Lp: 1161 | Dodano 2017-05-02 10:52:03 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Gabriela KamińskaDyrektor PM Nr 6 |
Załącznik
|
Lp: 1162 | Dodano 2017-05-02 10:47:19 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna GogolinDyrektor PM Nr 5 |
Załącznik
|
Lp: 1163 | Dodano 2017-05-02 10:30:25 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta StanisławskaDyrektor PM Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1164 | Dodano 2017-05-02 10:18:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alicja BrzezińskaDyrektor PM Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1165 | Dodano 2017-05-02 10:15:34 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna ZbrzeskaDyrektor PM Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1166 | Dodano 2017-05-02 10:12:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta WacławskaDyrektor SP Nr 4 |
Załącznik
|
Lp: 1167 | Dodano 2017-05-02 10:07:15 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara ŻuchowskaDyrektor SP Nr 3 |
Załącznik
|
Lp: 1168 | Dodano 2017-05-02 10:03:30 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata KamińskaDyrektor SP Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1169 | Dodano 2017-05-02 09:58:54 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara SzabelskaDyrektor Gimnazjum Nr 2 |
Załącznik
|
Lp: 1170 | Dodano 2017-04-28 08:11:09 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra SkubijDyrektor SP Nr 1 |
Załącznik
|
Lp: 1171 | Dodano 2017-04-28 07:52:43 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata KamińskaDyrektor MZOSiP |
Załącznik
|
Lp: 1172 | Dodano 2017-04-28 07:47:24 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kinga GroszkowskaDyrektor MBP |
Załącznik
|
Lp: 1173 | Dodano 2017-04-27 14:46:19 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech ŻmudzińskiDyrektor ICSTiR |
Załącznik
|
Lp: 1174 | Dodano 2017-04-27 14:39:11 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa WiśniewskaDyrektor ICK |
Załącznik
|
Lp: 1175 | Dodano 2017-04-27 14:00:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena KasprzyckaDyrektor MOPS |
Załącznik
|
Lp: 1176 | Dodano 2017-04-27 13:56:47 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa MoszczyńskaSkarbnik Miasta |
Załącznik
|
Lp: 1177 | Dodano 2017-04-27 13:53:12 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa JunkierII Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 1178 | Dodano 2017-04-27 13:46:12 |
Grupa Burmistrz, Zastępcy, Sekretarz, Skarbnik |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola ZdrojewskaI Zastępca Burmistrza |
Załącznik
|